21 January 2020 | Brno, Czech Republic

Agenda

Tuesday
21 Jan 2020
08:30 – 09:00
Registrace účastníků
09:00 – 12:15
Room A+B
Plenární část / Plenary session

9:00    Zahájení konference, Ladislav Chodák, předseda představenstva, RHK Brno & Tomáš Kubala, předseda představenstva, INDUSTRY CLUSTER 4.0

9:05    Úvodní slovo, Jan Vitula, náměstek hejtmana, Jihomoravský kraj

9:15    Jak vybudovat chytrou továrnu step-by-step?, Karl Aumayr, B&R Industrial Automation, Rakousko

9:45    Případová studie implementace Digitálního Pracoviště 4.0 v MSP, Miroslav Hlaváč, Unicorn & Jan Keprda, ASTRA MOTOR

10:15   Digitalizace výroby tradiční české strojírenské společnosti, Lubomír Sláma, Act-In CZ & Bronislav Stiskálek, PBS Velká Bíteš

10:45   Coffee break   

11:00   Globální situace v robotice a její budoucí trendy, Susanne Bieller, IFR International Federation of Robotics, Německo

11:30   Technologie pro řízení extrémně rychlých aplikací, Tomáš Halva, Beckhoff Automation s.r.o. & Jakub Horáček, HiLASE Centre

12:00  Technologie 4.0 – Inspirace z Rakouska, Martin Žák, Advantage Austria & Roland Sommer, Verein Industrie 4.0 Österreich

13:30 – 16:30
Meeting room 3+4
B2B schůzky / B2B meetings
1:1 Meetings
13:30 – 16:15
Room A+B
Digitální pracoviště / Digital workplace

13:30   Efektivní sběr dat z heterogenních průmyslových zařízení, David Smělík, Beckhoff Automation s.r.o.

14:00   Digitální služby 4.0 a Digitální Pracoviště 4.0, Ondřej Švihálek, Unicorn

14:30   Coffee break

14:45   Condition monitoring nad MS PowerBI, Tomáš Piňos & Lukáš Bajer, Microsoft & Unicorn

15:15    Digitální páteř, důležitý základ pro digitální transformaci podniku, Václav Olejník, Siemens Industry Software, s.r.o.

15:45   SAP Digital Manufacturing Cloud for Execution, Jakub Klimeš, SAP

13:30 – 16:15
Room D
Flexibilní výroba / Flexible production

13:30   Flexibilní výroba, Tomáš Prchal, B&R automatizace

14:00   Inteligentní robotická manipulace z dopravníku, Jan Jelínek, EPRIN spol. s r.o.

14:30   Coffee break

14:45   Chytrá výroba - flexibilní obrábění a dynamická automatizace výroby, Ondřej Bouzek, SCHUNK

15:15   Zvyšování automatizace prostřednictvím kolaborativních robotů, Karel Volčík, Hella Autotechnik Nova, s. r. o.

15:45   Využití AI pro flexibilní výrobu, Petr Minář, DIGIMAT & Vratislav Beneš, OptiSolutions

13:30 – 16:45
Room C
Kyberbezpečnost v průmyslu / CyberSecurity 4 Industry

13:30   Koncept aktivní bezpečnosti a spolehlivosti IT infrastruktury a bezpečnost lidských zdrojů, Jiří Sedláček, Network Security Monitoring Cluster

14:00   Implementace kybernetické bezpečnosti v podniku, Robert Schindler, ELAT s.r.o.

14:30   SOC – kybernetické dohledové centrum jako služba, Lukáš Přibyl, Axenta

15:00   Coffee break

15:15   Jak udělat z krizové situace situaci běžnou, Jaroslav Pejčoch, Michal Vaněček, T-SOFT a.s.

15:45   Kudy se Vaší firmě ztrácí citlivá data a co s tím?, Martin Raušer, SODAT Technologies, a.s.,

16:15   Síťová visibilita a integrovaná správa sítě – nezbytná součást strategie budování kybernetické ochrany, Jindřich Šavel, Novicom, s.r.o.

The event agenda's time zone is CET.